19 Kasım 2013 Salı

Hasan Sadebıyık

Kasabamızın yetiştirdiği ender isimlerden birisi kuşkusuz Sadebıyık Durmuş'un oğlu Hasan Sadebıyık'tır. Uzun bir eğitim öğretim dönemi ile kendisini geliştiren Hasan Sadebıyık, icraat ve başarıları ile Dedemli'nin gurur kaynağı olmuştur. Denizli Güney İlçesi, Eskişehir Han İlçesi ve 10 Ağustos'tan itibaren Kütahya Domaniç İlçesi'nde kaymakamlık vazifesini devam ettirmektedir.

Domaniç Sayın Hasan Sadebıyık'ın Özgeçmişi

ÖZGEÇMİŞİ
Konya-Hadim Dedemli Kasabası doğumlu olan Sayın Hasan SADEBIYIK, ilköğrenimini Alanya Hayate Hanım İlköğretim Okulu, Ortaöğrenimini ise Alanya Lisesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlayarak, 2007 yılında Devlet Hava Meydanları işletmesi genel müdürlüğü bünyesinde Antalya ve Esenboğa havalimanında Havacılık Bilgi Yönetimi (AIM)-Notam ofis departmanında 3 yıl görev almıştır.

2010 yılında Mülki İdare Amirliği mesleğine Kırşehir Kaymakam adayı olarak intisap eden, Sayın SADEBIYIK, İl stajını Kırşehir İli, Refiklik Stajını Bursa-İnegöl İlçesi, teftiş stajını Erzurum ilinde tamamlamıştır. Denizli ili Güney ve Eskişehir ili Han ilçelerinde vekil kaymakam olarak görev yaptıktan sonra Kütahya ili Domaniç ilçesinde 10.08.2013 tarihinde göreve başlamıştır.

Yurtdışı stajı kapsamında İngiltere’de University of Essex’tepolitika üzerine master yapan Sayın SADEBIYIK Firdevs hanımefendiyle evlidir.

Kategori:

0 yorum:

Yorum Gönder